GİZLİLİK POLİTİKASI

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi EVREN KALKAN Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini EVREN KALKAN ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece EVREN KALKAN veri tabanında bulunmaktadır. EVREN KALKAN`ndaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. EVREN KALKAN Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri” nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem EVREN KALKAN, hem de EVREN KALKAN’nın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

EVREN KALKAN, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

EVREN KALKAN Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da EVREN KALKAN tarafından paylaşılmamaktadır. EVREN KALKAN, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve EVREN KALKAN Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen EVREN KALKAN veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. EVREN KALKAN, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  • EVREN KALKAN`nın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, EVREN KALKAN`ndan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek EVREN KALKAN portalındaki online aktivite, gerekse EVREN KALKAN`na bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece EVREN KALKAN tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine EVREN KALKAN aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. EVREN KALKAN şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. EVREN KALKAN, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“EVREN KALKAN web sitesi” veya “Web Sitesi”; EVREN KALKAN `na ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen EVREN KALKAN web sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.