Hizmetler

Hizmetler
NEDEN ŞARAP KONUSUNDA UZMAN BİR PROFESYONEL İLE ÇALIŞMALISINIZ?

Üretimden gelen 16 yıllık tecrübesi ile uluslararası şarap yarışmalarında jüri üyesi bir şarap uzamanı olarak;

  • Şaraplık üzüm bağı kurmanıza destek olur

Şaraplık bağ kurmak oldukça meşakkatli ve uzun soluklu bir süreçtir. Bu süreçte teknik ekibimizden destek alırsınız.

  • Bağdan kadehe üzümün yolculuğunda şarap üretim uzmanılığı teknik destek hizmeti sunar. Teruardan yola çıkarak hayalinizdeki şarabı birlikte yaratırız.

Üzümlerin hasat edilmesinin zamanı ve kullanılan teknikler son ürünün kalitesini ve stilini belirler. Teruardan ilham alarak hayalinizdeki şarabı yaratmanıza destek olmak birincil işim. Önce sizin hayallerinizi dinliyor ve iklimin, toprağın, doğanın bizlere sunduğu ürünü nasıl işlersek içindeki potansiyeli en iyi şekilde açığa çıkarabiliriz diye birlikte çalışıyoruz.

  • İşletmenizin objektif olarak değerlendirmesini yapar. Satışta bulunan ürünlerinizin tadım raporlarını hazırlar ve objektif olarak değerlendirmesini sunar,
  • Dünya şarapçılığında tecrübesi olan bir şarap üretim uzmanı ile yeni ürün geliştirmek isteyen şarap üretim tesislerine Ar – Ge çalışmalarında destek olur. 
  • Ürün kalitesini arttırmak ve şarap üretim laboratuvar kurmak isteyen işletmelere teknik destek verir. Şarap yapımı bir süreç bağdan başlayıp son servisi yapan somelierin de rol aldığı bu süreç ne kadar doğru işliyor. Birlikte değerlendiriyoruz.
  • Müşteri şikâyetlerini azaltmak isteyen işletmelerin amaçlarına ulaşması için sistem analizi yapar ve üretim sistemi kurmak isteyenlere uzun dönem analitik destek hizmeti verir.
  • Şarap ihracatı, satışı, pazarlaması, markalaşması konusunda daha aktif olmak, kazancını ve karını arttırmak isteyen işletmelere bu hedeflerine ulaşmaları için danışmanlık hizmeti verir.
ONLINE EĞİTİMLER
  • Satış – Pazarlama kanalında daha aktif olmak isteyen şarap satış ekiplerine eğitim desteği hizmeti verir.
  •  Şarap kültür ve tadımı konusunda farkındalığını arttırmak isteyen şarap severlere kişiye özel veya kapalı gruplar için özel online eğitimlerle tadım ve/veya üretim eğitimi hizmeti verir.

 

İletişime geçmek için formu doldurun ve şarap uzamanınıza ulaşın !

 

Şarap üretim işletmesi kurmak, hali hazırda üretim yapan işletmelerin mevcut sorunlarını çözmek, satışı ve karlılığı arttırmak artık çok kolay.

Şarap konusunda kendini geliştirmek, iş yemeklerinde veya tatillerde görünürlüğünüzü arttırmak artık çok kolay.

İLETİŞİM FORMU